Ana Sayfa | Menzilbilisim.com , Touch Panel, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

Adobe Lisanslar, Photoshop, Flash, İllustrator, Dreamweaver

Kiosk Satış ve Kiralama Hizmetleri

kiralık kiosk kiralama

Kendi imalatımız olan dokunmatik ekranlı 15 - 17 - 19" her türlü ihtiyaç için ürünlerimiz mevcuttur. Endüstriyel klavyeli termal yazıcılı barkot okuyuculu ...

Dokunmatik Ekran ve Dokunmatik Camlar

Photo, Dokunmatik Ekran

Her ölçüde dokunmatik camlar için bizden fiyat isteyiniz. 8.4 ,10.4, 12.1, 15, 17, 19 ve 40 inch rezistive capasitive infra ve saw dokunmatik teknolojisi vardır.

Her Ortama Uygun Dokunmatik ve Lcd Panel Pcler

Photo, Panel PC

10.4 inç ile 19 inç arası Türkiye üretim özel kasalı dokunmatik seçenekli modeller veya Almanya üretim orijinal LCD boyutunda panel PC ler.

Photoshop Cs3'de Süper Fiyat

Photo, Photoshop Lisans, Cs3

Adobe Photoshop cs3 Türkçe Kutu ürün Windows PC için CD dahil süper fiyat Stoklarla sınırlıdır.

Autocad ve 3DS Max 2010 Stoklarda

Photo, Autocad Lisans, 3dmax

Autocad LT 2010 tekli ve 5 li paket Autocad 2010 full sürüm ve Autodesk 3ds max yazılım lisans fiyatlarımız için bizi arayın.

Windows Vista, XP ve Office 2007 Fiyat Listesi

Photo, Microsoft Lisans, XP Vista

Microsoft Windows XP, Vista, Microsoft Office ve Windows Server satışlarımız için bizi arayın. Uygun fiyatlı toptan satışımız vardır.

Adobe Paket Ürünlerde Süper Kampanya

Photo, Master Collection Design

Adobe ürünlerindeki cazip kampanyalar hakkında bilgi için bizi arayın. KDV %8 Düşük döviz kuru. TL fiyatlar vade farksız taksit seçenekleri.

ArchiCad 12 Stoklarda

Photo, Archicad Lisans
  • Çok katlı yapılar, arazi modellemesi ( 3 boyutlu)
  • Her bakış açısından perspektif ( izometrik, aksonemetrik, kaçışlı )

Git:

Kiosk Dokunmatik Panel Pc Photoshop AutoDesk Microsoft Adobe 3dsMax

 

 

 

ADOBE CS5 yeni versiyonunu satışa sunuldu.

Adobe Photoshop CS5 yine en çok talep görecek ürün gözüküyor. Satın almak ve daha detaylı bilgi;

 

Adobe Photoshop Cs5 Lisans, Adobe Photoshop Lisans Satış

Adobe Lisansları

ADOBE DESIGN STANDART CS5 TR KUTU : 1440 TL +KDV

Adobe Photoshop  CS4 ve CS5 Lisans  (CS5.5 KUTU TÜRKÇE SADECE 699 TL + KDV)

 Özellikler

Profesyonel görüntü düzenleme standardı ve Photoshop dijital görüntüleme serisinin lideri olan Adobe Photoshop® yazılımı, çığır açan yaratıcı ve daha verimli düzenleme, işleme ve dosya yönetimi ile benzersiz araçlarını sunar.
Kısaca görüntü düzenlemede erişebileceğiniz son nokta: Adobe Photoshop®
Endüstri standardı düzenleme araçları
Gelişmiş renk düzenleyici, klonlama ve iyileştirme araçları içeren endüstrinin önde gelen görsel işleme yazılımıyla tüm görsellerinizi mükemmelleştirin.
Tahribatsız işleme
Adobe Photoshop®  beraberinde getirdiği, Smart Filters, Image Effects veya Smart Objects sayesinde yeteneklerinizi bir adım ileri taşımanıza yardımcı olacaktır. İşlemek istediğiniz her türlü dosya (RAW, Jpeg, Gif, Tiff, BMP, PNG, vs.) üzerinde yapacağınız değişiklikleri pixel tahribatı yapmadan Photoshop®  ile artık mümkün oluyor.
 

  Adobe Photoshop CS4 & CS5 Lisans  Satın Almak İçin Tıklayın


Adobe illustrator CS4 & CS5

 Özellikler

Adobe Illustrator  yazılımı, neredeyse tüm ortamlar için verimli şekilde ileri düzeyde vektör resimleri oluşturmanıza olanak verir. Araçlara hızla ve kolayca erişin; renk çeşitlemelerini keşfedin; yazdırma, web ve etkileşime yönelik, mobil ve hareketli tasarımlar için içerik hazırlarken illustrator ve diğer profesyonel Adobe uygulamaları arasında çok rahat geçiş yapın.

 

  Adobe illustrator CS3 & CS4 Satın Almak İçin Tıklayın

 

Adobe Flash Professional

  Özellikler

Adobe® Flash®  Professional yazılımı, dijital, web ve mobil platformlara yönelik zengin ve etkileşimli içerik oluşturmak için en gelişmiş çalışma ortamıdır. Etkileşimli web siteleri, zengin medya duyuruları, eğitici medya, sunumlar, oyunlar ve daha pek çok şey oluşturun. İçeriğinizin mümkün olan en geniş kitleye ulaştığından emin olmak için Flash  ve Adobe Flash Player a güvenin.

 

  Adobe Flash Professional Satın Almak İçin Tıklayın

 

Adobe Dreamweaver

 Özellikler

Adobe Dreamweaver  yazılımı her seviyeden web tasarımcıları, web geliştiricileri ve uygulama geliştiricileri için her zaman ideal bir araç olmuştur. Kodlama fonksiyonlarında yapılan geliştirmeler, tasarım esnasında karmaşık site sayfaları içerisinde gezinmeyi oldukça kolaylaştırmaktadır.
Layout araçlarının geliştirilmiş olması iş süreçlerini hızlandırıcı bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Dreamweaver  beta hem takım olarak çalışanlar hem de bireysel çalışanlar için performans ve fonksiyonalite artırıcı pek çok yenilikle geliyor.
 

 Adobe Dreamweaver Satın Almak İçin Tıklayın


Adobe Fireworks

  Özellikler

Fireworks CS4 yazılımıyla web siteleri prototipleri, uygulama arabirimleri ve diğer etkileşimli tasarımları hızlı bir şekilde oluşturun. Gelişmiş araç kümesiyle hiç olmadığı kadar çabuk ve doğru şekilde, web grafikleri oluşturun ve en iyileştirin. Müşterileriniz için tasarımlarınızın canlı demolarını web üzerinde yayınlayın veya Fireworks'te oluşturulmuş bir Adobe PDF dosyayı olarak e-postayla müşterilerinize gönderin. Verimlilikte sürekli artış sağlamak için Canlı Stiller ve geliştirilmiş Ortak Kitaplığı entegre edin.

Adobe ürünleri hem microsoft windows hem de mac için lisans bedelleri aynıdır.
 

  Adobe Fireworks Satın Almak İçin Tıklayın

 

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS