Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
 Auto Desk 2016 Ürünleri
3 ds max 2016 lisansı, Autodesk Lisansı
 3ds Max 2016
3ds max desing 2010, Autodesk Lisansı

3ds Max Design 2016 

autocad 2010 lisansı

AutoCad 2016

autocad lt 2010 lisansı

AutoCad LT 2016

 

En Çok Tercih Edilen Çizim Programı Auto Cad 2015

       Etrafınızdaki dünyayı , lider 2B ve 3B tasarım yazılımı olan AutoCAD® yazılımında bulunan güçlü ve esnek özelliklerle tasarlayın ve biçimlendirin. Akla gelen hemen hemen her şekli oluşturabilen güçlü 3B araçlarıyla, AutoCAD tasarım fikirlerini sezgisel olarak keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve belgelendirme verimliliğini artıran yenilikler sunar ve bu tasarımları çalışma arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve kesintisiz biçimde paylaşmanızı sağlar. Binlerce eklenti ile farklı gereksinimlerinize göre özelleştirilebilen AutoCAD 2015 esneklikte doruk noktasıdır. Bu ve daha çok sayıda yetenekle AutoCAD, belgelendirme ve tasarımı ileri taşımak için gereken güç ve esnekliği sunar.

 

AUTOCAD LT 2015 KUTU LİSANS : 1.250$+KDV

AUTOCAD LT 2015 5 KULLANICI KUTU LİSANS: 5.575$+KDV

AUTOCAD 2015 KUTU LİSANS : 4.000$ + KDV

3DS MAX DESİGN 2015 KUTU LİSANS: 3.200$+KDV

 

AutoCAD 2015

 

         Etrafınızdaki dünyayı , lider 2B ve 3B tasarım yazılımı olan AutoCAD® yazılımında bulunan güçlü ve esnek özelliklerle tasarlayın ve biçimlendirin. Akla gelen hemen hemen her şekli oluşturabilen güçlü 3B araçlarıyla, AutoCAD tasarım fikirlerini sezgisel olarak keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve belgelendirme verimliliğini artıran yenilikler sunar ve bu tasarımları çalışma arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve kesintisiz biçimde paylaşmanızı sağlar. Binlerce eklenti ile farklı gereksinimlerinize göre özelleştirilebilen AutoCAD 2009 esneklikte doruk noktasıdır. Bu ve daha çok sayıda yetenekle AutoCAD, belgelendirme ve tasarımı ileri taşımak için gereken güç ve esnekliği sunar.

        AutoCAD 2015 yazılımıyla en zorlu tasarım sorunlarının üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Serbest çizim araçlarımız sayesinde fikirleriniz artık hemen hemen her şekle girebilir. Çok sayıda önemli özellik otomatikleştirilerek iş akışınızı daha verimli hale getirmenize ve 3B tasarımlarına daha kolayca geçmenize yardımcı olur. PDF yeteneklerindeki çok sayıda güncelleştirme ve paha biçilmez 3B baskı eklentisi sayesinde iş arkadaşlarınızla projeler üzerinde çalışmak ve bunları paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. Bunlar ve aradığınız daha birçok yeni yetenek ile AutoCAD 2015 fikirlerinizi gerçeğe her zamankinde de hızlı bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olur.

 

3ds Max 2015

 

      Autodesk® 3ds Max® yazılımı çok satan, ödüllü film ve video içeriği üretmek için kullanılan, çok sayıda özelliğe sahip 3B modelleme, animasyon, tarama ve görsel efekt çözümüdür. 3ds Max kullanıma hazır, şablon tabanlı karakter donatımı, sağlam modelleme ve tekstüre etme araç setleri ve tümleşik mental ray® yazılımı ile sınırsız ağ işleme özellikleriyle tanınır.

      3ds Max 2015, dünyanızı istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olacak yaratıcı yeni araçlar sunar; karmaşık görüntüleri kolaylıkla yönetmeniz için güçlü yeni referans ve görüntü yönetme yetenekleri ve 3ds Max 2015 yazılımını mevcut yapımlar için özelleştirmek ve bunları genişletmek ve bütünleştirmek üzere benzeri görülmemiş düzeyde yazılım birlikte çalışılabilirliği ve yapım tümleştirme desteği sunar.

     Kullanıma Hazır Üretkenlik. Ödüllü Autodesk 3ds Max yazılımı, kullanıma hazır sonuç üreten kapsamlı 3B modelleme, animasyon, görsel efekt ve tarama çözümlerine ihtiyaç duyan oyun geliştirme, televizyon, film ve dijital yayıncılık liderlerinin tercihidir.

 

3ds Max Design 2015

 

       Autodesk® 3ds Max Design yazılımı mimarların, tasarımcıların ve görselleştirme uzmanlarının, dijital prototiplerden sinema kalitesinde görselleştirmeye kadar, yaratıcı fikirlerini keşfetmelerini, doğrulamalarını ve ifade etmelerini sağlayarak yapı bilgi modellemesi (BIM) iş akışına katkıda bulunur. 3ds Max Design, güçlü aydınlatma analizi teknolojisi, gelişmiş tarama yetenekleri ve AutoCAD ve Revit yazılım ürünü aileleriyle dijital süreklilik sunar. 3ds Max Design 2015 ayrıca, dijital prototip oluşturma ve form bulma için yeni yaratıcı Graphite modelleme araçlarını sunar; tasarımları doğrulamak için güçlü yeni araç setleri ve tasarımlarınızın hikayelerini satmaya yardımcı olacak anlatı içeriğini eklemek üzere kullanılan yeni yaratıcı araçlar.

      Autodesk Uygulamalarıyla Birlikte Çalışabilirlik. Autodesk® 3ds Max Design yazılımı, Revit Architecture görüntülerinizden geometri, ışık, malzeme ve kameraları doğru biçimde içe aktarmanıza olanak tanıyan FBX tabanlı Recognize™ görüntü yükleme teknolojisini sunarak, görsel yapı bilgi modellemesi (BIM) verilerinizi geliştirmenizi kolaylaştırır. AutoCAD® uygulamalarıyla DWG™ dosya biçiminde yüksek kaliteli veri aktarımları da yapılabilir.

 

AutoCAD LT 2015


      Verimliliği, gücü ve güvenilirliği ile tanınan AutoCAD LT® yazılımı şimdi her zamankinden de iyi. AutoCAD LT 2015 ile ALIGN, xref ve blok özellik komutları gibi aradığınız çok sayıda 2B aracı ekledik. Yüksek kalite PDF çıkışı çizimlerinizi kolayca herkesle paylaşabilmenizi sağlar. Ayrıca, çizim dosyalarına destek olarak PDF’ler ekleyerek zaman kazanabilirsiniz. Taslak oluşturma ve detaylandırma yazılımındaki uzman tercih verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olacak daha çok sayıda yöntem sunar. AutoCAD LT 2015 ile kontrolü tamamen elinize alın.

     AutoCAD LT® 2D taslak oluşturma ve detaylandırma yazılımı verimliliğinizi en üst düzeye getirmeye odaklandığı için uzman tercihtir. Kapsamlı bir araçlar kümesi çizimlerinizi doğru ve verimli bir biçimde oluşturmanıza, belgelendirmenize ve paylaşmanıza olanak tanır. Orijinal DWG dosya biçiminin kullanımı, müşterileriniz ve meslektaşlarınızla iletişim kurarken güvenilirlik ve uyumluluk sağlar. Ayrıca, yazılımın menü ve kullanıcı arabirimi seçeneklerinin çalışma şeklini optimize edebilirsiniz. Güçlü özelliklerle donatılmış AutoCAD LT 2009 taslak oluşturma için geliştirilmiştir. Distribitör, Ana bayii Alt Bayi İstanbul Bayisi Levent Beiktaş Avrupa yakası Anadolu yakası taksitli satışlar kaç para ucuz uygun lisans yazılım program satışı türkiye firmaları büyük firmalar. 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS