Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

bilgisayar servisi, teknik servis

 

 
 

Bilgisayar Servisi


        Firmamız bilgisayar OEM Original Equipment Manufacturer yani "orijinal ürün üreticisi" ürünleri satış ve servisi konusunda ilk açıldığı günden bu güne hizmet vermektedir. Bu hizmeti verme gayemiz
portföyümüzdeki müşterilerimizin 3. firmalara ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme isteğidir. Bu bağlamda web sitesi Seo hizmeti verdiğimiz firmaların bilgisayar Oem parçalarının temini bakım ve servisi Windows kurulumlarını yapmaktayız. 7/24 servis hizmeti vermiyoruz, fakat müşterilerimizin zor durumda kalmamaları için elimizden geldiğince hızlı müdahale ve yedek parça desteği sağlıyoruz. Notebook tamiri ve PC ana kart elektronik tamiri için çip ve çip set değişim makinemiz mevcuttur. Ekran değişimi ve kart değişimi işlemleri için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
        Biz bu işi olabilecek en iyi şekilde yaptığımız kanaatindeyiz. Müşterilerimizin geri dönüşleri ve dostlarına bizi önermeleri bunun göstergesidir. Bütün müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS