Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

GOOGLE ADWORDS

google adwords danışmanlığı

 

 

Google Adwords

 

Adwords kampanyalarınızda daha fazla ve daha değerli tıklama:

      Sadece hizmetinizi veya ürününüzü satın alabilecek potansiyel müşterilerin size yönlendirilmesini Menzilbilisim Adwords  Grubu uzmanları gerçekleştiriyor. Adwords kampanyalarına başarılı bir optimizasyon uygulayarak mümkün olan minimum maliyet ile Adwords üşterilerimizin reklamlarını her zaman ilk üçte tutarız.

Mümkün olan minimum maliyet ile maksimum yatırım getirisi:

      Adwords maliyetinizi mümkün olan minimum seviyeye çekerken Adwords yatırım getirinizi maksimize ediyoruz. Menzilbilisim Adwords Grubu  ile Adwords yatırım getiriniz diğer bir deyişle dönüşümleriniz etkili bir şekilde artıyor.

      Adwords kullanımında kredi kartsız ödeme sistemi: Google Adwords'de en yaygın ödeme yolu kredi kartı olmasına rağmen bazı Adwords müşterileri kredi kartı kullanmak istemez, bazı Adwords reklam verenleri kredi kartı ödeme problemleriyle karşı karşıya kalır, bazılarının ise aylık Adwords bütçesi oldukça yüksek olduğundan kredi kartı ile ödeme doğru bir seçim olmaz.

Kredi kartsız ön ödeme veya sonradan ödeme sisteminde aylık Adwords bütçeniz Menzilbilisim Google Adwords Group aracılığıyla Google'a yapılır. Menzilbilisim Google Adwords hesabınıza aylık bütçeniz kadar kredi atar.

Adwords Reklamverenlerinin Uzak Durması Gereken Noktalar: Aşağıdaki profesyonel olmayan Google Adwords hizmetlerini kullanmamanızı önemle öneririz!

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS