Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
kiosk kiralama

kiralık kiosk

fuar için kiosk
 

Kiosk kiralama

    Kiosklar satın alma maliyetleri yüksek olan cihazlar olması sebebiyle kiralama çokça tercih edilmektedir. Fuar alanlarında seminer ve toplantılarda açılışlarda gösterilerde ve ihtiyacınız olan her yerde dokunmatik ekranlı veya endüstriyel çelik klavyeli modellerimizi kısa veya uzun süreli kiralayabilirsiniz. 17’’ dokunmatik ekranlı ayaklı indoor (iç mekan) model kiosklarımız ile günlük haftalık aylık kiralamalarda çok uygun koşullarda nakliye ve kurulum dahil hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibat kurun.

    Daha uzun süreli kiralama düşünüyorsanız 1 yıl veya iki yıllık kiralama için 15’’ indoor (iç mekan ) ayaklı kiosk modellerimizi kaçırmayın. Kiosk makinelerini İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Antalya ve Bursa illerine kiralama yapıyoruz. Kanyon, Cevahir, İstinye park, Metrocity, alışveriş merkezleri ile ilgili kiosk kiralama talepleriniz özel fiyatlarla değerlendirilir.

KİOSK REFERANSLARIMIZDAN BAZI UYGULAMA RESİMLERİ

TTNET EVET KAMPANYASI

UNİLEVER

SÜTAŞ BURSA TESİSLERİ

MARKA FESTİVALİ EFES KİOSK

MARKA KONFERANSI EFES

CEBİT FUARI TEKNOSA

TELEKOM EVET KİOSK

CEM YILMAZ YAHŞİ BATI

YAHŞİ BATI FİLMİ TANITIMI

ÇIRAĞAN SARAYI KİOSK KİRA

TEKNOSA CEBİT 2008 FUAR

TOYOTA AUTOSHOW FUARI

EFES KİOSK MARKA FUARI

AUTOSHOW FUARI TOYOTA

YEDİGÜN

BURGERKING 19'' PANEL PC

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS