Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
kiosk nedir

Kiosk Nedir?

      Kiosk; Genel kullanıma açık alanlarda, internette her türlü gezinmeyi ve bilgi alışverişini mümkün kılan bu ana özelliğine ek olarak ihtiyaca uygun olarak danışma hizmeti veren, reklam amaçlı olarak da kullanılabilen, internet üzerinde indirimli telefon görüşmesi yapılabilen ya da eğlence, oyun amaçlı kullanılabilen bilgisayar altyapısına dayalı bir sistemdir. Dokunmatik ve klavyeli modelleri ile ihtiyaca uygun olanı ile kullanılabilir. kiosklar 2003 yılından itibaren Türkiye'de üretilmektedir. 

 

 

Kiosk Satış ve Kiralama Hizmetleri

kiralık kiosk kiralama

Kendi imalatımız olan dokunmatik ekranlı 15 - 17 - 19" her türlü ihtiyaç için ürünlerimiz mevcuttur. Endüstriyel klavyeli termal yazıcılı barkot okuyuculu ...

Dokunmatik Ekran ve Dokunmatik Camlar

Photo, Dokunmatik Ekran

Her ölçüde dokunmatik camlar için bizden fiyat isteyiniz. 8.4 ,10.4, 12.1, 15, 17, 19 ve 40 inch rezistive capasitive infra ve saw dokunmatik teknolojisi vardır.

Her Ortama Uygun Dokunmatik ve Lcd Panel Pcler

Photo, Panel PC

10.4 inç ile 19 inç arası Türkiye üretim özel kasalı dokunmatik seçenekli modeller veya Almanya üretim orijinal LCD boyutunda panel PC ler.

Photoshop Cs3'de Süper Fiyat

Photo, Photoshop Lisans, Cs3

Adobe Photoshop cs3 Türkçe Kutu ürün Windows PC için CD dahil süper fiyat Stoklarla sınırlıdır.

Autocad ve 3DS Max 2010 Stoklarda

Photo, Autocad Lisans, 3dmax

Autocad LT 2010 tekli ve 5 li paket Autocad 2010 full sürüm ve Autodesk 3ds max yazılım lisans fiyatlarımız için bizi arayın.

Windows Vista, XP ve Office 2007 Fiyat Listesi

Photo, Microsoft Lisans, XP Vista

Microsoft Windows XP, Vista, Microsoft Office ve Windows Server satışlarımız için bizi arayın. Uygun fiyatlı toptan satışımız vardır.

Adobe Paket Ürünlerde Süper Kampanya

Photo, Master Collection Design

Adobe ürünlerindeki cazip kampanyalar hakkında bilgi için bizi arayın. KDV %8 Düşük döviz kuru. TL fiyatlar vade farksız taksit seçenekleri.

ArchiCad 12 Stoklarda

Photo, Archicad Lisans
  • Çok katlı yapılar, arazi modellemesi ( 3 boyutlu)
  • Her bakış açısından perspektif ( izometrik, aksonemetrik, kaçışlı )

Git:

Kiosk Dokunmatik Panel Pc Photoshop AutoDesk Microsoft Adobe 3dsMax

   Kiosk Genel Kullanım Alanları;

        Oteller, Alışveriş Merkezleri, Showroom, Mağazalar, Marketler, Benzin İstasyonları, Devlet ve Kamu Binaları, Belediyeler, Elçilikler, Sinema, Tiyatro, Konser, Stadyum, Gişe ve Bilet Satış Noktaları, Restoranlar, Bar, Disco, Eğlence Yerleri, Ticaret Merkezleri, Fuar, Seminer, Konferans, Kongre Alanları, Otel-Tatil Köyü, Turizm Büroları, Seyahat Acentaları, Havaalanları, Rent a Car, Milli Parklar, Saraylar, Müzeler, Tarihi Turistik Yerler, Postaneler, Telekom İletişim Noktaları, Hastane, Laboratuvar ve Klinikler, Internet Kafeler, Game Center, Eğlence Salonları, Üniversiteler, Okullar, Dersaneler, Eğitim Kurumları, Borsa, Finans ve Aracı Kurumlar, Şehir Merkezleri, Otobüs Durakları, Metro, Tren İst. tatil köyleri, cafe, restaurant,  Danışma, sipariş makinesi olarak, Uluslar arası indirimli telefon görüşmesi yapmak için, Oyun ve eğlence makinesi olarak kullanılmaktadır. Özel kullanım isteğine bağlı olarak imalat yapılmak istenen ekler ve programlar tarafımızdan hazırlanır.

 

   İmal Ettiğimiz Kiosk Modelleri

     Kiosk modelleri;

     Ayaklı indoor (İç Mekan ) modelleri

     Duvar tipi indoor modelleri

     Photo kiosk

     Panel tip kiosk

     Dış mekan(Outdoor) kiosk

 

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS