Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
kiosk nedir

Kiosk Nedir?

      Kiosk; Genel kullanıma açık alanlarda, internette her türlü gezinmeyi ve bilgi alışverişini mümkün kılan bu ana özelliğine ek olarak ihtiyaca uygun olarak danışma hizmeti veren, reklam amaçlı olarak da kullanılabilen, internet üzerinde indirimli telefon görüşmesi yapılabilen ya da eğlence, oyun amaçlı kullanılabilen bilgisayar altyapısına dayalı bir sistemdir. Dokunmatik ve klavyeli modelleri ile ihtiyaca uygun olanı ile kullanılabilir. kiosklar 2003 yılından itibaren Türkiye'de üretilmektedir. 

 

 

   Kiosk Genel Kullanım Alanları;

        Oteller, Alışveriş Merkezleri, Showroom, Mağazalar, Marketler, Benzin İstasyonları, Devlet ve Kamu Binaları, Belediyeler, Elçilikler, Sinema, Tiyatro, Konser, Stadyum, Gişe ve Bilet Satış Noktaları, Restoranlar, Bar, Disco, Eğlence Yerleri, Ticaret Merkezleri, Fuar, Seminer, Konferans, Kongre Alanları, Otel-Tatil Köyü, Turizm Büroları, Seyahat Acentaları, Havaalanları, Rent a Car, Milli Parklar, Saraylar, Müzeler, Tarihi Turistik Yerler, Postaneler, Telekom İletişim Noktaları, Hastane, Laboratuvar ve Klinikler, Internet Kafeler, Game Center, Eğlence Salonları, Üniversiteler, Okullar, Dersaneler, Eğitim Kurumları, Borsa, Finans ve Aracı Kurumlar, Şehir Merkezleri, Otobüs Durakları, Metro, Tren İst. tatil köyleri, cafe, restaurant,  Danışma, sipariş makinesi olarak, Uluslar arası indirimli telefon görüşmesi yapmak için, Oyun ve eğlence makinesi olarak kullanılmaktadır. Özel kullanım isteğine bağlı olarak imalat yapılmak istenen ekler ve programlar tarafımızdan hazırlanır.

 

   İmal Ettiğimiz Kiosk Modelleri

     Kiosk modelleri;

     Ayaklı indoor (İç Mekan ) modelleri

     Duvar tipi indoor modelleri

     Photo kiosk

     Panel tip kiosk

     Dış mekan(Outdoor) kiosk

 

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS