Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
 
tbsk 1 ayaklı iç mekan kiosk

Tbsk1 Ayaklı İç Mekan Kiosk Modeli


     17" Dokunmatik ekrana sahip yeni modelimiz standart bir kioskun tüm özelliklerine sahiptir. Metal gövde fırın boya ile sağlamlaştırılmıştır. Endüstriyel bileşenler kullanılabileceği gibi standart pc bileşenleri de kullanılabilmektedir. Dokunmatik cam olarak ise standart modelinde rezistive sensör ile üretilmektedir. Talep edilmesi durumunda capasitive cam veya infra dokunmatik camlar kullanılabilir. Adetli üretimlerde özel fiyatlarımızı isteyebilirsiniz.

 
panel pc   Panel PC

       Panel PC standart bilgisayarları kullanamadığımız ortamlarda gerek  kablo sorunlarını yaşamamak için ve dar alanlar da kullanım imkanı olsun panel PC ihtiyaçları karşılamaya birebir cihazdır. Panel PC'lerle LCD monitör içerisine monte edilen PC bileşenleri ile standart LCD görüntüsünde komple bir bilgisayar sahip olursunuz. Panel bilgisayarlara sadece elektrik kablosu bağlanır. İnternet için ortamında gezinmek için Wi-Fi olanları da mevcuttur. Özel üretim panel PC'ler metal kasa içerisinde  dilediğiniz özelliklerde üretilebilen modellerdir. Bunlara kablosuz internet ve  kamera  gibi özellikleri dilediğiniz gibi ekleyebileceğiniz gibi dokunmatik panel için ihtiyacınıza uygun tip seçme şansınız olabilir. Dilerseniz Rezistive sensörlü dokunmatik dilerseniz Capasitive dilerseniz rayda frekanslı Infra dilerseniz de kendinden dokunmatik olan cam Zytronic kullanabilirsiniz.

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS