Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
   ayaklı kiosk modeli

Ayaklı Kiosk İç mekan Modeli

     Metal gövdeli rezistive sensor dokunmatik ekrana sahip ayaklı bu modelimiz 15 ve 17" olarak iç mekan kullanımlarına yönelik hazırlanmıştır. Bu kiosklarla ürünlerinizi tanıtabilir web sitenizi ziyaret ettirebilir dokunmatik ekranı ile veri girişleri yaptırılarak bilgi toplayabilirsiniz.

duvar tipi kiosk modeli

Duvar Tipi L kiosk Modeli
     Bu modelimiz hem duvar tipi hem masaüstü kullanılabilirliği ile çok tercih edilen bir modelimizdir. Metal gövdeli 17" Dokunmatik ekranlı bu modelimizi ister duvara monte ederek 45 Derecelik ekran açısını kiosku ters çevirerek kullanmak mümkündür. Aynı zamanda Pos cihazı gibi ihtiyaçlarda masaüstünde çok rahat kullanılabilir. 

photo kiosk modeli

Photo Kiosk Modeli
     Photo kiosk fotoğrafçılarda gelen müşterilerin resimlerini bilgisayar ortamına aktararak içlerinden bastırmak istedikleri fotoğrafları büyük ekranda görerek seçip ebat ve adet tanımlayarak kaydediyor sistem kendilerine bir numara ve teslim alma zamanını bildiren fiş veriyor. Bu fiş ile ürünleri gününde teslim alıyorlar. Otellerde kullanılan modellerde ise fotoğrafçı resimleri odalarına teslim ediyor. Kullanılan multimedia ürünlerin dışında özel yazılımı en önemli özelliğidir.

panel tipi kiosk

Panel Tipi Kiosk
 
   Panel tipi kiosklar çoğunlukla endüstriyel ürünler ile üretimi yapılarak zor şartların bulunduğu fabrika vb. ortamlarda kullanılmaktadır. 10.4" ile 19" ebatları arasında üretimi yapılmaktadır. Kiosklara göre daha küçük ebatlara ve genellikle duvara monte şeklinde tercih edilmektedir. Panel tiplerin bir diğer modeli ise LCD monitörün içerisine PC bileşenlerini yerleştirilerek masa üzerinde kablo kalabalığı olmadan dokunmatik olarak kullanım imkanı vermesidir.

 

dış mekan kiosk Dış Mekan Kiosk

    Dış mekan kiosklar ülkemizde çok yaygın olmamasına rağmen bir çok Avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dışardaki hava şartları kullanılacak kioskların özelliklerini oluşturmada çok önem taşımaktadır. Ege ve Akdeniz bölgelerinde kullanılacak cihazların kabin içerisinde ve klimalı ortamda olması gerekir. Dış mekan kioskların içerisinde endüstriyel bileşenler kullanılması zorunludur. Dokunmatik cam olarak infra teknoloji veya Saw teknolojisi Security sistemle entegre olarak kullanılması uzun ömürlü olması için gereklidir.

pos kiosk sistemleri

Pos Kiosk Sistemleri
      Pos kiosk adından da anlaşılacağı gibi restaurant ve cafe gibi ortamlarda kullanılmaktadır. Restaurant programlarıyla birlikte el terminalleriyle entegre çalışarak hızlı servis ve sorunsuz hesap işleri için yaygın olarak kullanılan yapılarda dokunmatik ekranlı pos kioskumuz her türlü ihtiyacınıza cevap verebilir. Termal yazıcı ve el cihazlarını kablolu ve kablosuz olarak entegre edilmesi mümkündür.

bilgi kiosk Information Kiosk

      Fuarlar ve açılışlarda bilgi girişi yapılabilmesi amacıyla hem klavyeli hem dokunmatik ekrana sahip information ( bilgi - danışma ) kioskları kullanılmaktadır. Bilgi alışverişinde kullanılan bu cihazların ekran klavyesi ile veri girişi yerine endüstriyel klavyelere kullanılarak kullanıcıların veri girişini hızlandırma amaçlandırılmıştır. Endüstriyel klavyelerdeki kısıtlamalar art niyetli kullanıcıların kioska zarar vermesini önler.

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS
 

Kiosk Modelleri, Kiosk Fiyatları, Kiosk Çeşitleri, Kiosk Fiyatı, Şık Kiosk, Uygun Kiosk, Ucuz Kiosk, Dokunmatik Ekran Kiosk, Kiosk anlamı, Kiosk Nedir?, Kiosk desing, Kiosk imalatı, kiosk servisi Kiosk satış programı