Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

microsoft windows 10 lisansı

 

Microsoft Lisansları

 

Windows 10

 

Windows 10, Başlat menüsü dahil olmak üzere birçok açıdan Windows 7 ile benzerlik taşıdığından hem tanıdıktır hem de kullanımı kolaydır. Hızlı şekilde başlar ve hemen kaldığı yerden devam eder, güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olması için daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

 

 

microsoft windows 10 lisansı Windows 10 Satın Almak İçin Tıklayın.

Windows 8.1

 

Windows 8.1 Update ve Windows RT 8.1 Update, Windows'ın dokunma ve fare girişi kullanılan cihazlarda daha tanıdık ve kullanışlı olmasını sağlayacak; daha fazla seçeneğiniz olması için de Windows'ı daha fazla çeşit cihazda kullanılabilir hale getirmek için yapılan geliştirmelere sahiptir. Windows 8.1 Update ve Windows RT 8.1 Update, aynı zamanda, güvenlik ve performans güncellemelerine de sahiptir ve bilgisayarınızın Windows 8.1 ya da Windows RT 8.1 için yeni güvenlik güncellemelerini alabilmesi için yüklenmesi gerekir.

microsoft windows 8.1 lisansı Windows 8.1 Satın Almak İçin Tıklayın.

 

Windows 7

 

 

microsoft windows 7 lisansı

 Yeni dosya gezgini: Artık Tab'lı
        Windows dosya yönetim sisteminin kalbi olan Windows gezgini uzun zamandır tüm Windows kullanıcıları tarafından eleştiriliyordu. Windows Explorer 7 bu kısır döngüyü yıkacak gibi görünüyor. Yeni dosya gezgini aynen Mozilla Firefox veya Internet Explorer gibi tab'lı gezinmeye izin veriyor. FTP erişimi için de tab açabiliyorsunuz. Kısayolllar atamak da mümkün.

windows 7 lisansı
windows 7 lisans fiyatı

Ekran yakalama
        Artık sadece Printscreen tuşu yok. Yeni Windows'ta hem ekran yakalama hem de ekranı video olarak kaydedip yayımlama imkanı bulunuyor. Yani bir şeyin nasıl yapıldığını göstermek son derece kolay hale geliyor. Alanı belirle, videoyu kaydet, gönder...
Disk analiz aracı ve görev yöneticisi
Windows Disk Analyzer sayesinde Windows 7 sisteminizdeki disklerin kullanımını, hangi programın ya da klasörün daha çok yer kapladığını görsel olarak olarak sergileyebiliyor. Görev yöneticisi çalışmakta olan uygulamaların sadece CPU yükünü değil diğer sistem kaynaklarını da nasıl kullanmakta olduğunu gösterebiliyor. Internet Port izlemesi de yapılabiliyor.

 

Virtual Drive: Bu yeni uygulama sayesinde bilgisayarınızda sanal sürücüleri yardımcı programlara ihtiyaç olmadan oluşturabiliyorsunuz. CD ve DVD'lerin otomatik olarak imaj dosyalarına çevrilip çevrilmeyeceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

 

Web tasarım ve blog araçları: Bu iki yeni uygulama ile web üzerinden yayın yapmak, fikirlerinizi paylaşmak kolaylaşıyor. Hazır şablonlar görüldüğü kadarı ile oldukça yaratıcı. Uygulamada Microsoft Office stili Ribbon menüsü de bulunuyor.

 

   Windows 7 Satın Almak İçin Tıklayın.       Windows XP Home ve Pro satın alın.

 

 

 

 Windows Vista


 

        Windows Vista kullanmaya başladığınızda, Başlat menüsü gibi tanıdık öğelerin önceki Windows sürümlerine göre çok daha hızlı, kullanışlı ve yardımcı olduğunu göreceksiniz. Başlat menüsünde, Hızlı Arama adı verilen ve kişisel bilgisayarınızda herhangi bir öğeyi bulmanıza ve başlatmanıza yardımcı olan yeni özellik aracılığıyla tümleşik masaüstü araması yapılabilir. Bir sözcük, ad veya tümcecik yazdığınızda, Hızlı Arama özelliği doğru dosyayı bulabilir. Ancak daha da önemlisi, yeni Başlat menüsü, kişisel bilgisayarınızda yüklü olan tüm uygulamalar arasında gezinmeyi oldukça kolaylaştırır. Düşük performansı gideren basamaklı "Tüm Programlar" görünümüyle yeni Başlat menüsü, herhangi bir öğeyi çok daha hızlı başlatmanıza yardımcı olabilir.

microsoft windows vista
 

 

       Windows Vista'nın görsel zenginliği, ortak pencere öğelerini azaltmak yoluyla, ekrandaki içeriğe nasıl erişeceğinizi düşünmektense içeriğe odaklanmanızı sağlayarak, bilgisayar kullanımı deneyiminizin gelişmesine yardımcı olur. Masaüstü çok daha bilgilendirici, kolay anlaşılır ve yardımcıdır. Ayrıca yeni araçlar sayesinde bilgisayarınızdaki bilgiler daha anlaşılır olduğu için, dosyalarınızın içeriğini açmadan görebilir, uygulama ve dosyaları hızla bulabilir, açık pencereler arasında etkin olarak gezinebilir, sihirbazları ve iletişim kutularını daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

windows vista lisans fiyatı

 

 Windows Vista Satın Almak İçin Tıklayın.

---------------------------------------------------------------------

Office 2013

 

Gelişen teknoloji çağında Office 2013 ve yenilikler önceki sürümlerine göre sizlere sadece klavye ve mouse deneyimleriniz dışında, dokunmatik yüzeylerde de ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Dokunmatik kullanım sırasında büyüyen ve rahat kullanım sağlayan ikonlar, yine parmağınız etrafında çıkan basit kontol düğmeleri gibi saymakla bitmeyecek bir çok özellik Office 2013'de yer almakta.

 

 

microsoft office 2013 lisans Office 2013 Satın Almak İçin Tıklayın.

 

 

 

 

Office 2007

 

microsoft office 2007 lisans

        2007 Microsoft Office sistemi, sizin ve çalışanlarınızın iş yapma yöntemlerini düzenlemeye yardımcı olabilecek eksiksiz bir masaüstü ve sunucu yazılımı takımıdır. En son sürümde, kişisel üretkenliği artırmaya, insanların birlikte çalışma biçimlerini basitleştirmeye, süreçleri ve kurumsal içerik yönetimini düzenlemeye ve kuruluşunuz çapında iş anlayışının kalitesini artırmaya yardımcı olacak dikkat çekici yeni yetenekler sunulur.2007 Microsoft Office sistemiyle şunları yapabilirsiniz:

Bireysel üretkenliği artırabilir ve işletmede elde edilen sonuçlarda kişisel etkiyi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
Zaman ve yerden bağımsız olarak birlikte çalışmayı basitleştirebilirsiniz.
Günlük iş süreçlerini ve kurumsal içerik yönetimini düzenleyebilirsiniz.
Kuruluşunuz çapında iş anlayışını yaygınlaştırabilir ve kalitesini artırabilirsiniz.

 

Office 2007 Satın Almak İçin Tıklayın
 

Satışı yapılan yazılımlar;

Microsoft Windows Xp Home Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Windows Xp Profesyonel Türkçe ve İngilizce Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Windows Xp Profesyonel lisanslama kiti (GET GENUNIE) Türkçe ve İngilizce Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Home Basic Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Home Premium Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Ultimate Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Business Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Enterprise Türkçe ve İngilizce Lisans

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS