Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

microsoft windows 7 lisansı

Kiosk Satış ve Kiralama Hizmetleri

kiralık kiosk kiralama

Kendi imalatımız olan dokunmatik ekranlı 15 - 17 - 19" her türlü ihtiyaç için ürünlerimiz mevcuttur. Endüstriyel klavyeli termal yazıcılı barkot okuyuculu ...

Dokunmatik Ekran ve Dokunmatik Camlar

Photo, Dokunmatik Ekran

Her ölçüde dokunmatik camlar için bizden fiyat isteyiniz. 8.4 ,10.4, 12.1, 15, 17, 19 ve 40 inch rezistive capasitive infra ve saw dokunmatik teknolojisi vardır.

Her Ortama Uygun Dokunmatik ve Lcd Panel Pcler

Photo, Panel PC

10.4 inç ile 19 inç arası Türkiye üretim özel kasalı dokunmatik seçenekli modeller veya Almanya üretim orijinal LCD boyutunda panel PC ler.

Photoshop Cs3'de Süper Fiyat

Photo, Photoshop Lisans, Cs3

Adobe Photoshop cs3 Türkçe Kutu ürün Windows PC için CD dahil süper fiyat Stoklarla sınırlıdır.

Autocad ve 3DS Max 2010 Stoklarda

Photo, Autocad Lisans, 3dmax

Autocad LT 2010 tekli ve 5 li paket Autocad 2010 full sürüm ve Autodesk 3ds max yazılım lisans fiyatlarımız için bizi arayın.

Windows Vista, XP ve Office 2007 Fiyat Listesi

Photo, Microsoft Lisans, XP Vista

Microsoft Windows XP, Vista, Microsoft Office ve Windows Server satışlarımız için bizi arayın. Uygun fiyatlı toptan satışımız vardır.

Adobe Paket Ürünlerde Süper Kampanya

Photo, Master Collection Design

Adobe ürünlerindeki cazip kampanyalar hakkında bilgi için bizi arayın. KDV %8 Düşük döviz kuru. TL fiyatlar vade farksız taksit seçenekleri.

ArchiCad 12 Stoklarda

Photo, Archicad Lisans
  • Çok katlı yapılar, arazi modellemesi ( 3 boyutlu)
  • Her bakış açısından perspektif ( izometrik, aksonemetrik, kaçışlı )

Git:

Kiosk Dokunmatik Panel Pc Photoshop AutoDesk Microsoft Adobe 3dsMax

  Microsoft Lisansları

 

Windows 7

 Yeni dosya gezgini: Artık Tab'lı
        Windows dosya yönetim sisteminin kalbi olan Windows gezgini uzun zamandır tüm Windows kullanıcıları tarafından eleştiriliyordu. Windows Explorer 7 bu kısır döngüyü yıkacak gibi görünüyor. Yeni dosya gezgini aynen Mozilla Firefox veya Internet Explorer gibi tab'lı gezinmeye izin veriyor. FTP erişimi için de tab açabiliyorsunuz. Kısayolllar atamak da mümkün.

windows 7 lisansı
windows 7 lisans fiyatı

Ekran yakalama
        Artık sadece Printscreen tuşu yok. Yeni Windows'ta hem ekran yakalama hem de ekranı video olarak kaydedip yayımlama imkanı bulunuyor. Yani bir şeyin nasıl yapıldığını göstermek son derece kolay hale geliyor. Alanı belirle, videoyu kaydet, gönder...
Disk analiz aracı ve görev yöneticisi
Windows Disk Analyzer sayesinde Windows 7 sisteminizdeki disklerin kullanımını, hangi programın ya da klasörün daha çok yer kapladığını görsel olarak olarak sergileyebiliyor. Görev yöneticisi çalışmakta olan uygulamaların sadece CPU yükünü değil diğer sistem kaynaklarını da nasıl kullanmakta olduğunu gösterebiliyor. Internet Port izlemesi de yapılabiliyor.

 

Virtual Drive: Bu yeni uygulama sayesinde bilgisayarınızda sanal sürücüleri yardımcı programlara ihtiyaç olmadan oluşturabiliyorsunuz. CD ve DVD'lerin otomatik olarak imaj dosyalarına çevrilip çevrilmeyeceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

 

Web tasarım ve blog araçları: Bu iki yeni uygulama ile web üzerinden yayın yapmak, fikirlerinizi paylaşmak kolaylaşıyor. Hazır şablonlar görüldüğü kadarı ile oldukça yaratıcı. Uygulamada Microsoft Office stili Ribbon menüsü de bulunuyor.

 

   Windows 7 Satın Almak İçin Tıklayın.       Windows XP Home ve Pro satın alın.

 

 

 

 Windows Vista


 

        Windows Vista kullanmaya başladığınızda, Başlat menüsü gibi tanıdık öğelerin önceki Windows sürümlerine göre çok daha hızlı, kullanışlı ve yardımcı olduğunu göreceksiniz. Başlat menüsünde, Hızlı Arama adı verilen ve kişisel bilgisayarınızda herhangi bir öğeyi bulmanıza ve başlatmanıza yardımcı olan yeni özellik aracılığıyla tümleşik masaüstü araması yapılabilir. Bir sözcük, ad veya tümcecik yazdığınızda, Hızlı Arama özelliği doğru dosyayı bulabilir. Ancak daha da önemlisi, yeni Başlat menüsü, kişisel bilgisayarınızda yüklü olan tüm uygulamalar arasında gezinmeyi oldukça kolaylaştırır. Düşük performansı gideren basamaklı "Tüm Programlar" görünümüyle yeni Başlat menüsü, herhangi bir öğeyi çok daha hızlı başlatmanıza yardımcı olabilir.

microsoft windows vista
 

 

       Windows Vista'nın görsel zenginliği, ortak pencere öğelerini azaltmak yoluyla, ekrandaki içeriğe nasıl erişeceğinizi düşünmektense içeriğe odaklanmanızı sağlayarak, bilgisayar kullanımı deneyiminizin gelişmesine yardımcı olur. Masaüstü çok daha bilgilendirici, kolay anlaşılır ve yardımcıdır. Ayrıca yeni araçlar sayesinde bilgisayarınızdaki bilgiler daha anlaşılır olduğu için, dosyalarınızın içeriğini açmadan görebilir, uygulama ve dosyaları hızla bulabilir, açık pencereler arasında etkin olarak gezinebilir, sihirbazları ve iletişim kutularını daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

windows vista lisans fiyatı

 

 Windows Vista Satın Almak İçin Tıklayın.

---------------------------------------------------------------------

Office 2007

 

microsoft office 2007 lisans

        2007 Microsoft Office sistemi, sizin ve çalışanlarınızın iş yapma yöntemlerini düzenlemeye yardımcı olabilecek eksiksiz bir masaüstü ve sunucu yazılımı takımıdır. En son sürümde, kişisel üretkenliği artırmaya, insanların birlikte çalışma biçimlerini basitleştirmeye, süreçleri ve kurumsal içerik yönetimini düzenlemeye ve kuruluşunuz çapında iş anlayışının kalitesini artırmaya yardımcı olacak dikkat çekici yeni yetenekler sunulur.2007 Microsoft Office sistemiyle şunları yapabilirsiniz:

Bireysel üretkenliği artırabilir ve işletmede elde edilen sonuçlarda kişisel etkiyi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
Zaman ve yerden bağımsız olarak birlikte çalışmayı basitleştirebilirsiniz.
Günlük iş süreçlerini ve kurumsal içerik yönetimini düzenleyebilirsiniz.
Kuruluşunuz çapında iş anlayışını yaygınlaştırabilir ve kalitesini artırabilirsiniz.

 

Office 2007 Satın Almak İçin Tıklayın
 

Satışı yapılan yazılımlar;

Microsoft Windows Xp Home Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Windows Xp Profesyonel Türkçe ve İngilizce Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Windows Xp Profesyonel lisanslama kiti (GET GENUNIE) Türkçe ve İngilizce Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Home Basic Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Home Premium Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Ultimate Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Business Türkçe ve İngilizce Lisans

Microsoft Vista Enterprise Türkçe ve İngilizce Lisans

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS