Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

bilgisayar yazıcı kiosk network teknik servis

Bilgisayar Servisi


      Firmamız Menzil bilgisayar Oem ürünleri satış ve servisi konusunda ilk açıldığı günden bu güne hizmet vermektedir. Bu hizmeti verme gayemiz portföyümüzdeki müşterilerimizin 3. firmalara ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilme isteğidir. bu bağlamda web sitesi Seo hizmeti verdiğimiz firmaların bilgisayar Oem parçalarının temini bakım ve servisi Windows kurulumlarını yapmaktayız. 7/24 servis hizmeti vermiyoruz ama müşterilerimizin zor durumda kalmamaları için elimizden geldiğince hızlı müdahale ve yedek parça desteği veriyoruz. Biz bu işi iyi yaptığımız kanaatindeyiz geri dönüşler ve öneriler bunun göstergesi tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

 

 Kiosk Bakım Servisi
      Ürettiğimiz kioskların ve başka firmalarca satılmış kiosklara teknik destek ve bakım hizmeti de veriyoruz. İstanbul içi olan servisler çok hızlı ve kontrollü yapılabilir şehir dışı servislerimiz vardır. Bakım anlaşmalarını kiosklar için sadece İstanbul için yapıyoruz. Yetişemeyeceğimiz bir işe girmemek için servislerin dışında bakım anlaşması için İstanbul dışını kabul etmiyoruz.
Kırılmış dokunmatikler çalışmayan kiosk bozulmuş sistemler veya Windows kurulum gerektiren kiosklarınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Network Kurulumu

     Server ve basit ağ kurulumları ilgili çözümlerimiz ilginizi çekebilir. Network kablolaması bilgisayarların birbirini görmüyor olması bazı makineler yazıcı kullanıyor bazısı kullanamıyor ortak çalışma dosyası oluşturmak istiyorsunuz veyahut bu konuda hiç bir şey bilmiyorsunuz ve öğrenmek istiyorsunuz tam yerini buldunuz biz sizin bütün bu sorunlarınız çözebiliriz.

 

 

Bakım Anlaşmaları

      Tbs teknoloji olarak kurumsal müşterilerimize bakım anlaşması ile destek veriyoruz. Tüm ağınız PC'niz yazcılarınız dosyalarınız yedeklenmesi 3 ayda bir defa genel bakım ve teknik danışmanlık telefon desteği gibi Kağıthane Levent Maslak Beşiktaş Etiler ve Çevre ilçeler için yapılan bu çalışma sizleri de kapsayıp kapsamadığı hakkında bilgi almak için bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Yetkili servis değiliz.
  

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS