Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
 

  Domain Kayıt
Menzilbilisim.com üzerinden .com, .net, .org, .biz, .info, .tv, .name, .mobi, .asia, .in, .ws, .bz, .mn, web.tr, gen.tr, org.tr com.tr uzantılı domainleri kayıt yapabilirsiniz.

Kayıt yaptığınız domainleri Menzilbilisim.com Serverları üzerinde host edebilirsiniz. Ödemelerinizi ister banka havalesi , ister kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

WEB HOSTING
Sahibi olduğunuz domainleri Menzilbilisim.com'un yüksek performanslı web sunucularında host (barındırabilirsiniz)  edebilirsiniz.
İşlemlerinizin tamamı %100 güvenli ve hızlıdır.

 

Web Tasarım

Web sitemi yaptırırken nelere öncelik vermeliyiz?
      Websitesi kavramı artık bir lüks değil gereklilik haline geldi.
Web tasarım yaptırırken düşünülmesi gereken " ürün odaklı bir çalışma mı yoksa kurumsal bir tanıtım mı " Eğer ürünümüzü ön plana çıkarmak onun reklamını yapmak istiyorsak daha minimal tasarımlar kullanmalıyız. ziyaretçiyi ürüne odaklama bu şekilde bir tasarım ile çok daha mantıklı olur.
Kurumsal firma sitelerinizin tasarımında ise sadece firma tanıtımınız değil ayrıca uzman olduğunuz sektörde bir takım faydalı bilgiler verirseniz hem arama motoru dostu olursunuz hem de sitenizi ziyaret  eden sayısını arttırmış olursunuz. Müşteri portörünüz siteniz sayesinde gelişerek artar.
Kurumsal web tasarım yaptırmak isteyen firmalara özel kampanyalarımızı bizden mail aracılığı ile talep edebilir.

 

Google SEO

      Google diyor ki Hiç Kimse Google'da birinci sıra garantisi veremez.
 Google için sıralama garantisi veren, Google ile "özel ilişkisi" olduğunu ileri süren veya Google ’a "öncelikli gönder" hizmetinin tanıtımını yapan SEOculara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında, bir siteyi doğrudan Google?a göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site Haritası kullanmaktır. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeniz gerekmez.
Yukarıda ki ifadeler ile birlikte, Google orijinal makalesinde şöyle devam ediyor;
SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın. Pek çok SEO ve diğer acente ve danışmanlar, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunar.

 

Google Adwords

 

Adwords kampanyalarınızda daha fazla ve daha değerli tıklama: Sadece hizmetinizi veya ürününüzü satın alabilecek potansiyel müşterilerin size yönlendirilmesini Menzilbilisim Adwords  Grubu uzmanları gerçekleştiriyor. Adwords kampanyalarına başarılı bir optimizasyon uygulayarak mümkün olan minimum maliyet ile Adwords müşterilerimizin reklamlarını her zaman ilk üçte tutarız.

 

 

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS