Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama

web tasarım

  Web Tasarım

Web sitemi yaptırırken nelere öncelik vermeliyiz?
Web sitesi kavramı artık bir lüks değil gereklilik haline geldi.
        Web tasarım yaptırırken düşünülmesi gereken " ürün odaklı bir çalışma mı yoksa kurumsal bir tanıtım mı " Eğer ürünümüzü ön plana çıkarmak onun reklamını yapmak istiyorsak daha minimal tasarımlar kullanmalıyız. ziyaretçiyi ürüne odaklama bu şekilde bir tasarım ile çok daha mantıklı olur.
Kurumsal firma sitelerinizin tasarımında ise sadece firma tanıtımınız değil ayrıca uzman olduğunuz sektörde bir takım faydalı bilgiler verirseniz hem arama motoru dostu olursunuz hem de sitenizi ziyaret  eden sayısını arttırmış olursunuz. Müşteri portörünüz siteniz sayesinde gelişerek artar.
        Kurumsal web tasarım yaptırmak isteyen firmalara özel kampanyalarımızı bizden mail aracılığı ile talep edebilir.
Web tasarım son dönemlerde ürünlerinizi sunmak için seçilen en iyi yöntemlerden biri. Web tasarım yaptıran firmaların bilinirliği ve prestiji artmaktadır. Web tasarım anlayışımız size fikirler vererek yürümektedir. Verdiğimiz fikirler ve sizin istekleriniz doğrultusunda web tasarım yapmaktayız.

 

1. Web Tasarım kurumsal kimliğe ile uyumlu olmalı.
2. Web Tasarım hızlı olmalı.
3. Web Tasarım özgün olmalı.
4. Web Tasarım etkileşimli olmalı.
5. Web Tasarım bilgi vermeli.
6. Web Tasarım iletişim kurmalı.
7. Web Tasarım güncel olmalı.


 

Tüfekçioğlu Bilişim Sistemleri  |  Muhammet Tüfekçi  
Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi No : 4/1 - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS
 

Web sitesi, Web tasarımı, Web sitesi tasarımı, site oluşturma, uygun web sitesi yaptırma, profesyonel Web Sitesi, Şirketler için Site, Google seo için iste, yukarı çıkarılmış siteler, arama motorları kayıtlı isteler, Web tasarım örnekleri, web tasarım fiytaları, web sitesi fiyatı