Ana Sayfa | Menzilbilisim.com Kiosk, Dokunmatik Ekran, Yazılım Lisansları, Google Seo ve Adwords Hizmetleri. Kiosk Satışı ve Kiosk Kiralama
Adobe Lisansları

Adobe Photoshop CS5 & CS4 Lisans

Adobe illustrator CS5 & CS4

Adobe Flash Professional

Adobe Dreamweaver

Adobe Fireworks

 

AutoDesk Lisansları

AutoCAD 3D FULL 2011
3ds Max 2011

3ds Max Design 2011
AutoCAD LT 2011

 

Microsoft Lisansları

Windows 7
Windows Vista
Office 2007 - 2010

Adobe Photoshop CS5 & CS4 Lisans

 Özellikler

Profesyonel görüntü düzenleme standardı ve Photoshop dijital görüntüleme serisinin lideri olan Adobe Photoshop® yazılımı, çığır açan yaratıcı ve daha verimli düzenleme, işleme ve dosya yönetimi ile benzersiz araçlarını sunar.
Kısaca görüntü düzenlemede erişebileceğiniz son nokta: Adobe Photoshop®
Endüstri standardı düzenleme araçları
Gelişmiş renk düzenleyici, klonlama ve iyileştirme araçları içeren endüstrinin önde gelen görsel işleme yazılımıyla tüm görsellerinizi mükemmelleştirin.

 

AutoCAD 2011

     Etrafınızdaki dünyayı , lider 2B ve 3B tasarım yazılımı olan AutoCAD® yazılımında bulunan güçlü ve esnek özelliklerle tasarlayın ve biçimlendirin. Akla gelen hemen hemen her şekli oluşturabilen güçlü 3B araçlarıyla, AutoCAD tasarım fikirlerini sezgisel olarak keşfetmenize yardımcı olur. Tasarım ve belgelendirme verimliliğini artıran yenilikler sunar ve bu tasarımları çalışma arkadaşlarınızla daha güvenli, doğru ve kesintisiz biçimde paylaşmanızı sağlar. Binlerce eklenti ile farklı gereksinimlerinize göre özelleştirilebilen AutoCAD esneklikte doruk noktasıdır. Bu ve daha çok sayıda yetenekle AutoCAD, belgelendirme ve tasarımı ileri taşımak için gereken güç ve esnekliği sunar.

 

Office 2007

2007 Microsoft Office sistemi, sizin ve çalışanlarınızın iş yapma yöntemlerini düzenlemeye yardımcı olabilecek eksiksiz bir masaüstü ve sunucu yazılımı takımıdır. En son sürümde, kişisel üretkenliği artırmaya, insanların birlikte çalışma biçimlerini basitleştirmeye, süreçleri ve kurumsal içerik yönetimini düzenlemeye ve kuruluşunuz çapında iş anlayışının kalitesini artırmaya yardımcı olacak dikkat çekici yeni yetenekler sunulur.

 

TBS Bilişim Reklam Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Seyrantepe Mahallesi Cihangir Sokak No : 8/B - 4.Levent Kağıthane / İstanbul 
Copyright © 2009.Tüm hakları Saklıdır. Görsel ve yazılı metinler izinsiz kopyalanamaz. Menzilbilisim.com bir TBS iştirakidir.
Google Sitemap   
 Powered by TBS